Kontakt

Szkoła Podstawowa w Kamieniu
ul. Piaski 2A
32-071 Kamień

Odwiedziny czytelnicze u Karola

Wracając do Karola, to bardzo rezolutny i ciekawy świata chłopiec, którego akurat zachęcać nie potrzeba. Karol bowiem, jeżeli tylko zainteresuje się jakimś tematem, to konsekwentnie go zgłębia, czego dowodem może być chociażby ilość tematycznych książek wokół niego. Rodzice oraz starsza siostra Karola także bardzo lubią czytać książki. Przeglądając poniższą galerię zdjęć, będziecie mieli okazję zobaczyć jakie są ich ulubione tytuły. PS. Na koniec mamy dla Was drodzy Czytelnicy niespodziankę. Rodzice Karola - Państwo Beata i Karol Stefaniuk, prowadzą w pobliskim Czernichowie pewne wyjątkowe miejsce. Miejsce, o którym większość z Was już z pewnością słyszało albo nawet miało okazję je odwiedzić. To Stacja Muzeum Czernichów Główny
Ostatnia Kolejka.
Bardzo bym chciała, aby przyjęli moje zaproszenie i przeprowadzili w naszej Bibliotece warsztaty, bo ich wiedza
i umiejętność opowiadania na tematy związane z lokomotywami i kolejarstwem zdecydowanie mnie urzekły. Zdradzę Wam, że jest bardzo duża szansa, że jak już okoliczności będą sprzyjać to będziemy mieć przyjemność gościć ich w naszej Bibliotece.
A tymczasem, biorąc pod uwagę aktualną sytuację wokół, będziecie mieli już niebawem możliwość zdalnych odwiedzin w Ostatniej Kolejce i będą to odwiedziny czytelnicze! Znajduje się tam bowiem całkiem spory zbiór pozycji dot. kolejarstwa zarówno dla starszych jak i młodszych. Relacja już niebawem!